Hakkımızda

Image

LojİPark

LojiPark, lojistik sektöründe 870.000 bireysel araç sahibi üzerinden gerçekleşen, günlük 450.000 sevkiyatı dijitalleştirerek, yük sahipleri ile araç sahiplerini buluşturan bir platformdur.

Teknopark İstanbul'dan kabul alınması ile Kasım 2021'de teknopark içerisinde şirketleşmş bir teknoloji şirketirdir. Estonya merkezli Startup Wise Guys ve lojistik odaklı startupları destekleyen Fransa merkezli Ze-Box programlarına kabul edilen LojiPark, kitlesel fonlama platformu Fongogo üzerinden 11 M TL değerleme ile yatırım almıştır. 2022'de Garanti BBVA Partners programına kabul edilen 6 girişimden biri olmuştur.

Değerlerimiz

  • Yenilikçilik
  • Değişim
  • Güvenilirlik
  • Verimlilik
  • Paylaşımcılık
  • İletişim

Misyon

Lojistik sektöründe dijitalleşmeyi ve dijital farkındalığı artırmak.

Vizyon

Türkiye'nin en büyük lojistik pazaryeri olarak, globale açılmak.

Nasıl Çalışır?

1

İlanını Gir

LojiPark portalden ücretsiz olarak spot yük veya ihale ilanınızı girin. İlanınız siz kapatıncaya veya boşaltma tarihi geçinceye kadar süresiz olarak LojiPark'ta yayınlanacaktır.

2

Teklifleri Topla

Spot yük veya ihale ilanlarınıza araç sahipleri tarafından verilen teklifleri toplayın. Araç sahibi profilinden, teklif veren araç sahibinin önceki işleri hakkındaki değerlendirmeleri ve yorumları kontrol edin.

3

Uygun Araç Bul

Topladığınız tekliflerden uygun gördüğünüzü kabul edin. Kabul ettiğiniz teklifin sahibi onay verdiğinde tarafların iletişim bilgileri birbirleriyle paylaşılacaktır.

Takımımız

Haberler


İletİşİm